“Славните служат,славните ве дружат” -Хуманитарен настан во Drama Coffe House

2

Превземено од евентот на ФБ –Славните служат-славните ве дружат

На 11 мај во  Drama Coffe House, со почеток во 21:00 часот, ке имаме можност за ексклузивен настан.

Одлична забава од единствен карактер каде што сите ќе имате можност да бидете послужени со вашиот омилен пијалок од нашите познати личности (Влатко Илиевски (Морал), Маја Вуќичевич, Жаре (Еден на еден), Нина Јанева, Ана и Јана Стојановски, Гораст Цветковски, Бени (Нон Стоп), Александар Тарабунов, Тајзи, Тимот на Бекстејџ, Викса, Катерина Ивановска, Сашко Коцев…


Забава со неспоредлива атмосвера!


Ајде да споделиме радост и да му помогнеме на Никола Николовски..

Нашиот апел за помош на Никола може да го погледнете тука: АПЕЛ ЗА ПОМОШ НА НИКОЛА НИКОЛОВСКИ

 

жат

Здружението Хуманост без граници поттикнува превземање на апелите за помош единствено за хуманитарни цели. Здружението се оградува од било какво користење на апелите за помош за политички цели, политичка пропаганда и ширење на верска, национална, политичка и друг вид омраза.

Објави мислење

Добивајте ги новите апели за помош директно на Вашиот емаил. Се што треба да направите е да го внесете Вашиот емаил во полето: