Хуманитарен концерт на Јоце Панов во Дискотека Ескејп, Кочани

2

19.12.2014 ( ПEТОК )
По втор пат Хуманитарен Концерт за Daniel Mitkov Од КОЧАНИ – Заедно со Joce Panov
Почеток – 23:00ч
Влез – 50ден
Резервации – 077 625 629 / 078 756 206

Собраните средства ќе бидат донирани на Даниел Митков, кој треба да замине на операција во Кина.

Здружението Хуманост без граници поттикнува превземање на апелите за помош единствено за хуманитарни цели. Здружението се оградува од било какво користење на апелите за помош за политички цели, политичка пропаганда и ширење на верска, национална, политичка и друг вид омраза.

Објави мислење

Добивајте ги новите апели за помош директно на Вашиот емаил. Се што треба да направите е да го внесете Вашиот емаил во полето: