Предновогодишна караоке забава-Тоше вечер во Скопје !

0

Хуманитарна забава СО МУЗИКА ЗА ЖИВОТ – ХУМАНОСТА ЗА ЈОЦЕ НЕ ПОЗНАВА ГРАНИЦИ. Многу музика, сеќавање на најголемите хитови на нашата легенда ТОШЕ и можност секој да си ја испее својата омилена песна !!!

Во Сабота на 25 декември со почеток во 21часот,

Локација: Во Cafe-Cafe наспроти Градежен факултет !

Присуство задолжително ! 🙂

За донирање преку броеви од операторите:

T – Mobile : 070 143 106
Vip : 077 143 706 ( да му помогнеме на ЈОЦЕ )

Гости – ГРАТИС ГУШКАЊЕ…”FREE HUGS”

Ве покануваат фановите на ТОШЕ !!!

Здружението Хуманост без граници поттикнува превземање на апелите за помош единствено за хуманитарни цели. Здружението се оградува од било какво користење на апелите за помош за политички цели, политичка пропаганда и ширење на верска, национална, политичка и друг вид омраза.

Објави мислење

Добивајте ги новите апели за помош директно на Вашиот емаил. Се што треба да направите е да го внесете Вашиот емаил во полето: