Оливера Доневска донира ивалидска количка

5

Драги пријатели,

ни пристигна информацјата од Оливера Доневска која сака да донира инвалидска количка. Количката е нова и неупотребена.

Доколку вам ви е потребна или познавате некој кому истата би му била од корист, слободно контактирајте а на нејзиниот фејсбук профил :

https://www.facebook.com/olivera.donevska

 

Здружението Хуманост без граници поттикнува превземање на апелите за помош единствено за хуманитарни цели. Здружението се оградува од било какво користење на апелите за помош за политички цели, политичка пропаганда и ширење на верска, национална, политичка и друг вид омраза.

Објави мислење

1 коментар

  1. Објавено од Olivera Donevska, на Одговори

    Dokolku nema zainteresirani, kolickata ke ja odnesam vo klinikata za Onkologija koga treba da odam na terapija a toa e 20 oktomvri. Pozdrav!

Добивајте ги новите апели за помош директно на Вашиот емаил. Се што треба да направите е да го внесете Вашиот емаил во полето: