Хуманитарна свирка за Јоце

1

НА 27. 06 (СРЕДА) , КЛУБ ХАВАНА НЕСЕБИЧНО ПОВТОРНО ГИ ОТВАРА ВРАТИТЕ ЗА НАС И НАШИТЕ ХУМАНИТАРНИ СВИРКИ.

ВЕ ПОКАНУВАМЕ ДА ДОЈДЕТЕ ДА СЕ ЗАБАВУВАТЕ НА ДОБРА РЕГЕ – СКА СВИРКА , А СО ТОА И ДА МУ ПОМОГНЕМЕ НА ЈОЦЕ ДА ЗАМИНЕ НА 5-ТИОТ ТРЕТМАН ВО МОСКВА ВО СЕПТЕМВРИ.

27.06 (СРЕДА) СО ПОЧЕТОК ВО 21:00 Ч. ЌЕ НЕ ЗАБАВУВААТ:

– АМОН МРА БЕНД
– КАЛАП
– ПМ

ВЛЕЗОТ ОД 100 ДЕН. Е ВАШАТА ДОНАЦИЈА ЗА ЈОЦЕ!!!

ФБ ФАН СТРАНА: http://www.facebook.com/HumanostaZaJoceNePoznavaGranici

 

Здружението Хуманост без граници поттикнува превземање на апелите за помош единствено за хуманитарни цели. Здружението се оградува од било какво користење на апелите за помош за политички цели, политичка пропаганда и ширење на верска, национална, политичка и друг вид омраза.

Објави мислење

Добивајте ги новите апели за помош директно на Вашиот емаил. Се што треба да направите е да го внесете Вашиот емаил во полето: