Завршен апел За Стефанија Петрова

0

 

На малата Стафанија Петрова и беше направена првата операција на срце во Софија и сега се чувствува одлично, но ќе има потреба уште една операција за година дена.

И повторно ќе Ве замоли за помош. На овие сметки можете да донирате:

Трансакциска сметка : ТТК Банка на име Данче Петрова 290500008497711

Девизна сметка , за сите оние што се во странство и сакаат да и помогнат на малата Стефанија :

ttk banka iban code mk 07290060002625547 ttxbmk2x

 

ЗАПАМТЕТЕ , ПАРИТЕ НЕ ВЕ ПРАВАТ БОГАТИ ТОА ШТО ГО НОСИТЕ ВО СЕБЕ …

 

Здружението Хуманост без граници поттикнува превземање на апелите за помош единствено за хуманитарни цели. Здружението се оградува од било какво користење на апелите за помош за политички цели, политичка пропаганда и ширење на верска, национална, политичка и друг вид омраза.

Објави мислење

7 коментари

 1. Објавено од katerina, на Одговори

  sakam da ti pomognam angelce malo samo nam ni e potreben operator od vip

 2. Објавено од ana, на Одговори

  @katerina: Ќе бидите известени дали ќе има број и од другите оператори.
  Поздрав од тимот.

 3. Објавено од ana, на Одговори

  За стефанија : Трансакциска сметка : ТТК Банка на име Данче Петрова 290500008497711

 4. Објавено од orce, на Одговори

  DANCE MNOGU NI E ZAL ZA SITUACIJATA, DALI POSTOI DRUG TELEFONSKI BROJ ZA OD STRANSTVO DA SE DONIRA, AKO IMA PISI POZZZ.

 5. Објавено од Анна, на Одговори

  @orce : Отворена е и девизна сметка за Бие што живеете во странство..
  ttk banka iban code mk 07290060002625547 ttxbmk2x

 6. Објавено од Анна, на Одговори

  Отворен е донациски број и од мрежата на ВИП 077143702 !

 7. Објавено од Baci, на Одговори

  Doniravme so kerkickata, se nadevam deka ima uste luge koi ke go storat istoto.

Добивајте ги новите апели за помош директно на Вашиот емаил. Се што треба да направите е да го внесете Вашиот емаил во полето: