Завршен апел за помош на Мила Сибиновска

18

Драги наши, ајде да и помогнеме на малечката Мила Сибиноска која е родена со голема пигментација која и ја зафаќа цела половина на лицето и челото. За да се отстрани оваа појава потребно е да се изврши операција во Хајланд Парк болницата за пластична и реконструктивна хирургија во Чикаго.
Да подадеме рака, како и секогаш досега.
070143191 (Т-мобиле корисници)-

077143193 (VIP корисници)

075 143123 ( ОНЕ корисници)

 

 

 

Здружението Хуманост без граници поттикнува превземање на апелите за помош единствено за хуманитарни цели. Здружението се оградува од било какво користење на апелите за помош за политички цели, политичка пропаганда и ширење на верска, национална, политичка и друг вид омраза.

Објави мислење

3 коментари

  1. Објавено од oliver, на Одговори

    Broevite za donirajne preku telefon vika deka ne postojat ????????????? Zosto Proverete ve molam da donirame !!!

  2. Pingback: Тања и Игор Сибиноски: “Да бидеме ХУМАНИ, ХУМАНОСТА е доблест!!” | Донации

  3. Објавено од Saso, на Одговори

    Akcijata e zavrshena ili e nekoja greska na t-mobile?

Добивајте ги новите апели за помош директно на Вашиот емаил. Се што треба да направите е да го внесете Вашиот емаил во полето: