Завршен апел за помош на Александар од Прилеп

10

Ве молиме бидете хумани помогнете му на нашиот Александар од Прилеп кој боледува од тежок карцином и му е потребна финансиска помош за лекување во странство.Семејството не е во можност да ја собери потребната сума па затоа апелира до сите Нас.

Донирајте 100 ден. со испраќање празна порака на тел. бр. 075 /143-103 (ОНЕ)и 070143103 (Т-Мобиле),

ве замолуваме ако сте во можност постирајте го ова на вашиот ѕид со што однапред ви се заблагодаруваме!!!

Донации на денарска сметка: ‎270700024155956

Извор: ФБ СТРАНА

Здружението Хуманост без граници поттикнува превземање на апелите за помош единствено за хуманитарни цели. Здружението се оградува од било какво користење на апелите за помош за политички цели, политичка пропаганда и ширење на верска, национална, политичка и друг вид омраза.

Објави мислење

5 коментари

 1. Објавено од NIKOLCE, на Одговори

  BIDI HRABAR IJAS IMAM KARCINOM SAMO VERBATE VO BOGA ISOBERI SILA

 2. Објавено од sgagsagasgaga, на Одговори

  Izdrzhi Aleksandar !!! Verba vo Bog!!!

 3. Објавено од gsaagsgasgas, на Одговори

  Izdrzhi Aleksandar!!! Verba vo Bog!!!

 4. Објавено од jule, на Одговори

  izdrzi so dobri misli sekade ke stasas bok da e so tebe

 5. Објавено од Damjan, на Одговори

  Gospod Bog da bide so tebe bate, bez grizi veruvaj, te imam vo molitva.

Добивајте ги новите апели за помош директно на Вашиот емаил. Се што треба да направите е да го внесете Вашиот емаил во полето: